.....

Експертна оцінка обладнання і техніки – що впливає на вартість?

12.07.18

Експертна оцінка обладнання і техніки – що впливає на вартість?

Експертна оцінка обладнання і техніка є досить корисною, інформативною і витребуваною послугою у всіх цивілізованих країнах. Із процесом стрімкого технологічного розвитку, із початком переходу до шостого технологічного укладу, просто необхідно мати в суспільстві експертів із оцінки різноманітного технологічного майна: комп’ютерів, обладнання, гаджетів, девайсів, мобільних пристроїв, побутової техніки та іншого.

Коли потрібна експертна оцінка www.khoriv.kiev.ua техніки? Цілей може бути безліч. Наприклад, Вам потрібно внести до фонду Вашої компанії активи, що були придбати або просто провести переоблік майна. Або ж Вам потрібно компенсувати вартість загубленого чи пошкодженого девайсу. Ви б хотіли застрахувати обладнання, що має значну цінність і високу грошову вартість. Всі ці та інші послуги можуть вимагати такої послуги.

Яку інформацію потрібно надати експерту із оцінки обладнання і техніки?

Що експертна оцінка обладнання і техніки була проведено чітко, аргументована і вірно, потрібно надати основні відомості щодо оцінюваного майна:

  • Повний перелік майна.
  • Його найменування згідно марки і моделі. (Не достатньо написати просто ноутбук. Потрібно вказати що це, наприклад, ACER EX2519 Series. Ну і так далі).
  • Основні і додаткові параметри. (Якщо агрегат зазнавав модифікації чи інше. Бувають випадки, коли від старого комп’ютера залишилась тільки коробка і старий системний корпус, а вся начинка нові і технологічно «свіжа»).
  • Рік вводу в експлуатацію.
  • Фізичний стан.

Більше відомостей щодо оцінювання такого майна оценка-киев.укр за цим посиланням. Інформацію надає компанія «Експертний центр».

Який документ отримує замовник оцінки обладнання чи техніки?

Замовник, що замовив експертну оцінку обладнання, отримує документ під назвою «зві про оцінку». Такий звіт, це щось схоже на технічну документацію. В документів є вся необхідна інформація. Вказується методологія, термінологія, процес розрахунків, відомості компанії і експерта, а також інше. В додатках мають бути сертифікати і документи, надані замовником.

Якщо Вам потрібна оцінка майна http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-имущества/, а у Вас відсутні документи, то це не проблема. Вам виготовлять «висновок про вартість», що має ту ж саму юридичну силу, що і звіт. Відмінності цих робіт тільки в формі та зовнішньому вигляді. Висновок не можна використати в цілях бухгалтерського обліку і в нотаріальних оформленнях.

Добавить отзыв